Euro - okna - dveře

Technická specifikace dřevěných EURO oken, balkónových dveří a vstupních dveří

Základní materiál

Dřevěné EURO okna, balkónové dveře a vstupní dveře jsou vyrobeny z pečlivě vybíraného vysoce kvalitního masivního dřevěného třívrstvého lepeného hranolu, jenž zajišťuje maximální tvarovou stálost. Tyto hranoly jsou standardně napojovány ve všech vrstvách, na přání zákazníka mohou být venkovní lamely fixní - nenapojované, čímž zvláště u použití světlých odstínů vynikne krásná kresba.

Kování

Celoobvodové kování rakouské firmy MACO - multi 2000 - zlepšuje celkovou stabilitu okna a dovoluje pohodlnou manipulaci. Promyšlená mechanika umožňuje bezpečné zajištění okna, tím přispívá k dokonalé těsnosti rámu a křídla a zvyšuje bezpečnost okna.

Okno opatřené celoobvodovým kováním ovládáme jedinou kličkou se čtyřmi polohami

  • bezpečně zavřeno
  • mikroventilace (spárová ventilace)
  • ventilace (sklopení křídla o 20°)
  • otevřeno

Okna jsou doplněna klimatickou ochrannou thermookapnicí z eloxovaného hliníku, která je doplněna plastovým dílem pro vyloučení tepelných mostů. Vše, co je uvedeno o eurooknech přirozeně platí i u balkónových dveří, které mají navíc takzvanou průvanovou západku. povrchová úprava - akrylátový systém v různých základních odstínech a RAL, aplikovaný nejmodernější technologií vysokotlakého stříkacího zařízení.

Vyznačuje vysokým UV filtrem a odolností proti povětrnostním vlivům. Moderní kvalitní povrchová úprava vyniká jednoduchou údržbou, pro obnovu vzhledu okna stačí použít jednoduchý nátěr regeneračním přípravkem firmy Remmers.

Skla

Výhradně používáme dvojskla a trojskla plněná izolačními plyny

Výhody izolačních dvoj skel a trojskel se dají shrnout takto

  • výborné tepelně izolační vlastnosti
  • výborná zvuková izolace
  • snadná údržba

Utěsnění prostoru mezi dřevem a sklem je provedeno trvale pružným silikonovým tmelem, odolným proti povětrnostním vlivům.

Další doplňky

  • parapety vnitřní - dřevěné nebo dle dohody laminátové(různé dezény)
  • parapety vnější - eloxovaný hliník s ukončením s UH profilem od firmy Gutmann, případně měděný plech

Řez Eurooknem

Euro - okna - dveře - Řez Eurooknem - detail Euro - okna - dveře - Řez Eurooknem - detail

Vstupní dveře

Euro - okna - dveře - Vstupní dveře - detail Euro - okna - dveře - Vstupní dveře - detail Euro - okna - dveře - Vstupní dveře - detail
grafika
© Dřevostavby Kunov 2024 Všechna práva vyhrazena
kód polobuh.com; design dan.jtl.cz